Wyjątkowość marki…

Kolekcje marki BARBARA LINGERIE skierowane są tylko dla kobiet, dla grupy która ceni sobie przede wszystkim bardzo wysoką jakość, nie tylko jakość użytych materiałów, dodatków, koronek, haftów, idealnych gum, ramiączek, ale również a może przede wszystkim jakość wykonania, uszycia, dopracowania w każdym szczególe. Taka właśnie jest BARBARA LINGERIE. Łączy ze sobą materiały i wykonanie z najwyższej półki. Każda z kolekcji była oraz jest przygotowywana, dopracowywana, poprawiana do uzyskania perfekcyjnego wyniku. Jest to robione pod okiem doświadczonej ekipy z kilkunastoletnim stażem w branży bieliźniarskiej jak również wpływ na nowe modele mają same klientki, których opinie dla nas są najcenniejsze. To Wy dajecie nam bezpośrednio lub pośrednio poprzez sieć naszej dystrybucji inspiracje pomysły na nowe modele, kolekcje, wzory, kolory. Całość produkcji odbywa się w Polsce i z surowców kupionych w Polskich firmach i u bezpośrednich Polskich producentów. Staramy się by każda kolekcja, każdy produkt był wyjątkowy i szczególny.

Jeżeli szukasz właśnie takiego produktu, zapraszamy do zakupu z naszych kolekcji. Gwarantujemy że nie zawiedziesz się. Listę salonów i sklepów znajdziesz na naszych stronach.

W naszej ofercie każda kobieta znajdzie modną bieliznę dla siebie. Szukasz idealnego biustonosza, seksownej bielizny, uwodzicielskiego gorsetu, wygodnej, delikatnej koszulki nocnej? Może potrzebujesz innej „części” bielizny damskiej? Przeglądnij naszą ofertę i wybierz coś dla siebie. Planujesz ślub, a może noc poślubną…. Marka BARBARA LINGERIE i tutaj mile zaskoczy. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, wśród naszych produktów. Nasza oferta jest i nadal będzie poszerzana o nowe wzory, kolekcje, modele…

Popularnością cieszy się bielizna damska wykonana z koronek oraz specjalnie przygotowanych haftów, delikatnej bawełny czy coraz bardziej popularnej wiskozy wysokiej jakości. Również marka BARBARA LINGERIE komponuje z powyższych eleganckie wzory i niepowtarzalne kompozycje.

Jak pisaliśmy wyżej, jesteśmy pewni że każda z Was – ceniących jakość, znajdzie coś dla siebie.

Dlaczego właśnie BARBARA? Właśnie dla tych wszystkich powyższych elementów składowych zebranych w całość i nazwanych: BARBARA LINGERIE!

BARBARA LINGERIE… Bielizna idealna…

 • Timeline Image
  2015

  Zmiana wizerunku marki. Nowe logo.

  Prezentacja nowego wizerunku marki. Nowa nazwa Barbara Lingerie. Nowe logo - podkreślające półkę produktów marki. Nowa kolorystyka, opakowania, wizualizacja. Profesjonalna strona marki.

 • Timeline Image
  2009

  Salon firmowy

  Powstaje pierwszy markowy salon firmowy "BARBARA".

 • Timeline Image
  2008

  Rozwój szwalni, poszerzenie oferty.

  Rozwój szwalni, poszerzenie oferty o kolejne kategorie ( biustonosze, figi, pasy do pończoch)

 • Timeline Image
  2007

  Założenie firmy oraz marki Barbara.

  Powstanie marki BARBARA. Produkcja koszulek, halek, bielizny nocnej.