01

Wiosna-Lato

Najnowsze trendy, modne kolory, piękne wzory na Wiosnę-Lato

Wyjątkowa kolekcja na sezon Wiosna-Lato. Odważne kroje, delikatne materiały... Bielizna idealna jak całość marki BARBARA LINGERIE.

02

Jewelry Collection

Wyjątkowa kolekcja. Idealna bielizna i piękna biżuteria. Barbara Lingerie z markowymi dodatkami.

Która z nas nie uwielbia dwóch rzeczy: piękna biżuteria i idealna bielizna. Marka Barbara Lingerie połączyła w całość dobierając do idealnej bielizny wyjątkową, piękną kolekcję biżuterii. Sprawdź zaskakujący efekt..

03

Barbara by night

Bielizna nocna, koszulki, komplety.

Bielizna nocna. Poszukiwane koszulki z usztywnianymi miskami, niektóre modele w pełnych rozmiarach ( 65G, 75C... ). Różnorodność kolorystyczna, delikatne materiały, unikalne wzornictwo., piękne kompozycje. BARBARA LINGERIE - bielizna idealna.

04

Barbara Inviting

Erotyczna kolekcja Barbara INVITING

Kolekcja o delikatnym zabarwieniu erotycznym. Całość skomponowana ze smakiem. Kolekcja sexy ale stonowana, przyjemna dla oka, idealnie dopracowana. Zobacz szczegóły czym tym razem producent bielizny BARBARA LINGERIE Cię zaskoczy...

05

Kolekcja ślubna

Na ślubny "kobierzec".. i nie tylko...

Kolekcja specjalna, na okazje wyjątkowe. Wyselekcjonowane produkty z całej oferty z przeznaczeniem na uroczystości podniosłej rangi. Produkty eleganckie, stonowane.

06

Kolekcja bazowa

Stała, bazowa, klasyczna kolekcja BARBARA LINGERIE

Kolekcja klasyczna. Uzupełniana co sezon o kilka nowych modeli. Znajdziesz w kolekcji sprawdzone konstrukcje, piękne hafty, wyszukane koronki "ubrane" w piękną całość. Czy już znasz modele z kolekcji bazowej?

Kolekcje

BARBARA LINGERIE. Bielizna idealna….

Marka BARBARA LINGERIE powstała z myślą o kobietach , które cenią sobie przede wszystkim bardzo wysoką jakość, nie tylko jakość użytych materiałów, dodatków, koronek, haftów, idealnych gum, ramiączek, ale również a może przede wszystkim jakość wykonania, uszycia, dopracowania w każdym szczególe.

Bielizna damska to nie tylko biustonosze, to także gorsety i bielizna ślubna czy też bielizna erotyczna, które noszone są na specjalne okazje. Wśród naszych kolekcji bielizny damskiej można znaleźć także takie pozycje.

Bielizna nocna, koszulki czy zapomniane halki, dzięki którym lepiej układają się sukienki poszerzają nasze kolekcje. Do naszej bielizny można dobrać także piękne pasy do pończoch czy też podwiązki, które uzupełniają całość oferty.

Każda kobieta możne wybrać zarówno gotowe komplety, jak i samodzielnie dobrać do pięknych fig czy stringów równie elegancki biustonosz, utrzymany w tej samej stylistyce, zamknięty w obrębie kolekcji. Dodatkowo dopasować możne bieliznę nocną na przykład koszulkę w komplecie ze stringami.

Priorytetem marki BARBAR LINGERIE jest przede wszystkim to, aby każda kobieta czuła się w naszej bieliźnie seksownie i elegancko a zarazem wygodnie i komfortowo. Chcemy, aby kobieta nosząca naszą bieliznę czuła się wyjątkowo i kobieco. Biorąc pod uwagę różne figury kobiet a także różnorodność ich upodobań posiadamy w ofercie biustonosze typu push-up, semi-soft, balkonetki w opcji do kompletu z figami, stringami lub stringo-szortami. Nie zapomnieliśmy również o bieliźnie nocnej ( koszulki, komplety nocne ). Komfort oraz pewność noszenia naszej bielizny zapewniają między innymi usztywniane miseczki.